nr 1274 6363
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Fartyg vid Riddarholmskajen, Stockholm. Signerad, daterad -99. Bladets mått: 56x72 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
10.000 kr
Såld:
28.500 kr
måndag 9 september 2019
kl 21:07:31
7.000 kr
8.000 kr
9.400 kr
8.600 kr
8.800 kr (Budbetjänt)
9.200 kr
9.400 kr (Budbetjänt)
10.500 kr
14.000 kr
13.000 kr
13.500 kr (Budbetjänt)
15.500 kr
6
15.500 kr
15.500 kr (Budbetjänt)
6
16.000 kr
7
20.000 kr
6
17.000 kr
7
17.500 kr (Budbetjänt)
6
18.000 kr
7
18.500 kr (Budbetjänt)
6
20.500 kr
21.500 kr
7
22.000 kr
6
22.500 kr
8
23.500 kr
7
24.500 kr
25.000 kr
8
25.500 kr
27.000 kr
27.500 kr (Budbetjänt)
28.000 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz